آپلود فایل‌ها بدون محدودیت در وردپرس

در وردپرس  به دلیل محدودیت در اندازه آپلود فایل از طریق بخش بارگذاری  رسانه، بارگذاری فایل های سنگین متوقف می‌شود. در این مقاله، ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه می‌توانید حداکثر اندازه آپلود فایل را در وردپرس به راحتی افزایش دهید تا این مشکلات برطرف شود. در واقع با ابن کار دیگر با محدودیتی برای بارگذاری تصاویر و فایل‌ها مواجه نخواهید شد. آپلود فایل‌ها بدون محدودیت در وردپرس عملی امکان‌پذیر است

در این مطلب موارد زیر مورد بررسی قرار می‌گیرد:

  • نحوه بررسی حداکثر اندازه آپلود فایل در وردپرس
  • روش‌ افزایش حجم آپلود در وردپرس با htaccess.

نحوه بررسی حداکثر اندازه آپلود فایل در وردپرس

هنگام بارگذاری تصاویر یا رسانه، وردپرس به طور خودکار حداکثر اندازه آپلود فایل را نشان می‌دهد. برای بررسی آن می‌توانید به پنل مدیریتی بروید و از بخش رسانه، زیرمنوی افزودن فایل جدید را انتخاب کنید. همانند تصویر زیر حداکثر اندازه آپلود فایل در وردپرس نمایش داده می‌شود:

با این حجم تقریبا کار خاصی نمی‌توان انجام داد و محدودیت زیادی پیش روی ماست. ولی باید آپلود فایل‌ها بدون محدودیت در وردپرس را اجرایی سازیم. در ادامه روشی جهت افزایش حجم آپلود فایل در وردپرس معرفی می‌شود.

 

 

با تغییر فایل htaccess. در پوشه اصلی می‌توانید شاهد افزایش حجم آپلود در وردپرس باشید. ابتدا فایل htaccess. را برای ویرایش انتخاب کنید و سپس قطعه کد زیر را در آن قرار دهید:

1
2
3
4
php_value upload_max_filesize 64M
php_value post_max_size 64M
php_value max_execution_time 300
php_value max_input_time 300

 

تمامی حقوق برای وبسایت بست وردپرس محفوظ می باشد

تمامی حقوق برای وبسایت بست وردپرس محفوظ می باشد